HAKKIMIZDA

ÖRmak FİLTRE tüm detaylarıyla beraber, proje çalışması kapsamında Fan İmalatı, Jet Pulse Filtre, Silo Filtre, Siklon Filtre, Silo, Siklon, Silo Altı Boşaltıcı, Epass, Hava Kilidi, Klape ve yedek parça üretimini yapmaktadır. ÖRmak FİLTRE Filtrasyon Sistemleri ve Toz Toplama Sistemleri alanında 20 yıllık sürede edinmiş olduğu tecrübeleri yeni teknoloji ve mühendislik alanındaki tasarımlarla buluşturarak doğru ve ekonomik çözümler ortaya koymaktadır. ÖRmak FİLTRE genç, dinamik ve uzman teknik kadrosuyla sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Çevreye ve insana değer veren ÖRmak FİLTRE endüstrideki kirliliğin önüne geçmek için çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve Filtrasyon Sistemleri konusunda durmadan kendini yenileyerek Türkiye markası olma yolunda ilerlemektir.

Misyonumuz

Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz alanlarda insan hayatına değer katacak çözümler üretmek ve teknolojik yenilikleri takip ederek, işletmenin ihtiyaçlarını karşılayarak verimliliğin artmasını sağlamaktır.